Girişimsel Kardiyoloji ve Radyoloji alanında en yeni tedavileri, geliştirdiği yüksek teknoloji ürünlerle birleştirip tüm dünya ülkeleri insanlarının sağlığı adına hayat için bir söz sloganı ile sunan, her geçen yıl bünyesine kattığı yeni ürünlerle büyüyen Abbott Vascular Marmara Bölge satış temsilciliğini yapmaktayız.

İnovatif ve yüksek teknoloji ürünleri ile tüm dünyada çığır açmış, Türkiye’de de Girişimsel Nöroradyolojinin başından itibaren gelişimine öncülük etmiş bir firma olan Balt, artık Opakim şirketler grubu İçerinde MDS Sağlık ürünlerinin bünyesine katılarak ve Türkiye’nin her yerinde tüm Nöroradyoloji hekimlerine yeni çehresiyle hizmet vermektedir.

Girişimsel Kardiyoloji ‘de ileri düzey deneyim gerektiren Kronik tam tikeli (CTO) koroner damarların tekrar açılmasına yönelik, Mikrokateterler, Mikroskorlama balonu, destek Kateteri üreten Hollanda menşeili firmamız, bu alanda deneyimli ekibimizle tüm Türk Hekimlerinin hizmetindedir.

Dünyaca tanınan tekstil, plastik, kimyasal ve medikal ekipmanlar üreten Japonya orijinli Toray firmasının 25 yılı aşkın süredir ithalat ve Türkiye satış temsilciliğini yapmaktayız. Firmamız, Dr. İnoue’ nin tekniğini ve İnoue Mitral Valvuloplasti balonunu Türk hekimlerinin kullanımına sunmaktadır.